Get Adobe Flash player

ZASTĘPSTWA

12 stycznia 2018 (piątek)

NAUCZYCIEL NIEOBECNY

GODZINA LEKCYJNA

KLASA

NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY

UWAGI

p. E. Pietraszewska

2

7c

p. B. Szczepankowska*

matematyka

3

5e

p. J. Szutowicz *

matematyka

4

4e

p. Rafałowska-Solecka*

przyroda

5

7a

p. A. Kwaśnica *

jez. polski

6

5c

p. A. Okupska *

jęz. polski

p. M. Niesłuchowski

2

4a

p. N. Karwat*

matematyka

3

4f

p. N. Karwat*

matematyka

4

7e

p. N. Karwat*

matematyka

p. Ł. Drożdżal

6

4f

p. J. Kraszewska *

wf

7

2 GE

------------------------------

klasa idzie do domu

8

2 GE

------------------------------

grupa idzie do domu

9

3 GD

------------------------------

grupa idzie do domu

p. E. Techmańska

2

3 GA

p. J. Kołecka *

jęz. polski

3

7a

p. K. Bucka*

jęz. niemiecki (całość)

5

7b

p. A. Wysocka *

matematyka

6

7c

------------------------------

klasa zwolniona do domu
(zwalnia p. M. Mioduszewska)

p. B. Gawlik

3

5d

p. M. Buzała *

jęz. angielski (całość)

4

6a

p. B. Szczepankowska *

matematyka

5

5d

p. Z. Kowalewska *

jęz. polski

p. M. Bazyliński

4

7b

p. A. Kaczmarek *

wf

5

5a

p. I. Lejewska *

wf

6

5a

p. I. Lejewska *

wf

8

3f

p. k. Jagiełło *

basen

9

3f

p. K. Jagiełło *

basen

p. E. Ruchwa

1

1e

p. S. Borowik *

edukacja

2

1e

p. S. Borowik *

edukacja

3

1e

p. S. Borowik *

edukacja

4

1e

p. S. Borowik *

edukacja

p. A. Maliszewska

4

6c

p. Kaleczyc *

matematyka

5

1c

p. Dawidowska*

edukacja

p. B. Jabs

1

4d

--------------------------

klasa przychodzi na 8.55
(zwalnia p. Szutowicz)

2

2GA

--------------------------

klasa przychodzi na 9.50

3

7b

p. Grześkowiak *

historia

4

6a

p.Struś *

technika

5

6b

p. Struś *

technika

6

5b

------------------------

klasa zwolniona do domu
(zwalnia p. J. Szutowicz)

7

5d

------------------------

klasa zwolniona do domu (zwalnia p. A. Kwaśnica)

 

 

 

 

 

 

 


(zwalnia p. M. Mioduszewska

p. M. Haczykowska

6

7e

------------------------

klasa zwolniona do domu

(zwalnia p.

7

7b

------------------------

klasa zwolniona do domu (zwalnia p.

ZASTĘPSTWA

11 stycznia 2018 (czwartek)

NAUCZYCIEL NIEOBECNY

GODZINA LEKCYJNA

KLASA

NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY

UWAGI

p. E. Pietraszewska

2

7a

p. J. Piątkowska

geografia

3

4d

p. B. Szczepankowska*

matematyka

4

5a

p. A. Okupska*

jez. polski

5

5c

p. J. Kołecka *

jez. polski

p. M. Niesłuchowski

3

4g

p. J. Chorążewicz *

przyroda

4

7a

p. J. Chorążewicz*

geografia

p. Ł. Drożdżal

6

3 GD

p. K. Suski *

wf

7

3 GE

p. M. Ostaszewski *

wf

9

2 GE

-------------------------

grupa idzie do domu

p. E. Techmańska

2

2 GB

p. M. Trojan *

historia

3

7d

p. B. Owczarzak*

jęz. polski

4

2 GC

p. K. Struś *

chemia

5

2 GE

p. Z. Kowalewska *

jęz. polski

6

2 GD

p. K. Kaleczyc *

matematyka

7

7e

-----------------------------

klasa idzie do domu
(odwołuje p. M. Mioduszewska)

8

2 GA

-----------------------------

klasa idzie do domu

p. B. Gawlik

3

5d

p. E. Grześkowiak *

historia

4

6a

p. A Kempa *

jęz. angielski (całość)

6

5d

p. A. Kwaśnica *

jęz. polski

7

5a

p. K. Jacewicz *

jęz. polski

8

5a

p. K. Jacewicz *

jęz. polski

p. D. Szarwark

1

7b

------------------------

klasa przychodzi na 8:55
(odwołuje p. D. Szarwark)

2

7b

p. Z. Piątkowski *

informatyka

3

6d

p. E. Markiewicz-Krasnoborska *

wdżwr

4

5d

p. M. Sandułow *

informatyka

p. M. Mielczarski

3

3 GA

p. K. Bucka *

jęz. niemiecki (całość)

4

3 GB

p. V. Suska *

matematyka

6

7b

p. A. Wysocka *

matematyka

p. M. Bazyliński

5

3a

p. K. Radziusz *

basen

6

3a

p. K. Radziusz *

basen

p. E. Ruchwa

1

1e

p. S. Borowik *

edukacja

2

1e

p. S. Borowik *

edukacja

4

1e

p. S. Borowik *

edukacja

5

1e

p. S. Borowik *

edukacja

p. A. Maliszewska

2

4d

p. H. Szymanowska *

jęz. angielski (całość)

4

3f

p. M. Janicka *

edukacja

5

3g

p. I. Dawidowska *

edukacja

6

6a

p. J. Szutowicz *

matematyka

                                           

 

ZASTĘPSTWA

10 stycznia 2018 (środa)

NAUCZYCIEL NIEOBECNY

GODZINA LEKCYJNA

KLASA

NAUCZYCIEL ZASTĘPUJĄCY

UWAGI

p. E. Pietraszewska

1

7b

-------------------------

klasa przychodzi na 8:55
(odwołuje p. M. Mioduszewska)

2

6e

p. G. Szmarz *

religia

3

5e

p. M. Dąbrowska *

religia

4

5c

p. G. Szmarz *

religia

5

5a

p. M. Trojan *

historia

p. M. Niesłuchowski

3

4f

p. N. Karwat *

matematyka

p. Ł. Drożdżal

5

7c

p. K. Suski *

wf

6

7c

p. K. Suski *

wf

7

2 GE

-------------------------

grupa idzie do domu

8

4f

-------------------------

grupa idzie do domu
(odwołuje p. M. Mioduszewska)

9

3 GE

-------------------------

grupa idzie do domu

p. E. Techmańska

1

3 GA

-------------------------

klasa przychodzi na 8:55

2

7e

p. A. Strzeszewska *

jęz. angielski (całość)

3

7a

p. K. Jacewicz *

jęz. polski

4

7b

p. N. Karwat *

matematyka

p. K. Radziusz

7

4a

------------------------

grupa idzie do domu
(odwołuje p. M. Mioduszewska)

8

4a

------------------------

grupa idzie do domu
(odwołuje p. M. Mioduszewska)

p. M. Ostaszewski

7

5a

------------------------

grupa idzie do domu
(odwołuje p. M. Mioduszewska)

8

5a

------------------------

grupa idzie do domu
(odwołuje p. M. Mioduszewska)

p. R. Oszmian

6

2 GC

------------------------

grupa idzie na halę widowiskową

7

2 GC

------------------------

grupa idzie na halę widowiskową

8

3 GB

------------------------

grupa idzie do domu

9

3 GE

------------------------

grupa idzie do domu