Działania Samorządu Uczniowskiego w listopadzie


20 listopada z okazji Dnia Życzliwości i Pozdrowień przyznano tytułu Kolega/ Koleżanka z klasą. Tym razem uczniowie głosowali według nowych zasad. W klasach II-III przyznano 51 tytułów, a w klasach IV-VI 35. Zdobywcy tego zaszczytnego tytułu otrzymali odznaki z rąk członków Samorządu Uczniowskiego. Koleżankom i kolegom z klasą serdecznie gratulujemy!

W pierwszych dniach listopada Samorząd Uczniowski we współpracy z nauczycielkami świetlicy ogłosił konkurs literacki pt. „Wiersz o Misiu”. Do udziału w konkursie zgłoszono ponad 50 wierszy. Wyniki konkursu zostały ogłoszone w Dniu Pluszowego Misia przypadającego 25 listopada. Zwycięzcą konkursu został Michał Zglinicki z klasy III d, drugie miejsce zajęła Anna Michalska z klasy II e, a trzeci był Dominik Zieliński z klasy II b. Przyznano także cztery wyróżnienia. Zwycięzcy otrzymali nagrody i dyplomy. Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału za rok!

W listopadzie Samorząd Uczniowski ogłosił wśród uczniów naszej szkoły akcję charytatywną „Chcę i lubię pomagać”. Udało nam się zebrać 1221, 90 zł. Zebrane pieniądze zostały przekazane na leczenie Damiana Paszkowskiego, który jest byłym uczniem naszej szkoły. Z całego serca dziękujemy tym, którzy zaangażowali się w akcję!

 
 

Photo album created with Web Album Generator